Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.cz / Afrodisiaka / Erotika - feromony / Pheromone Essence pro ženy 5ml
foto
Pheromone Essence pro ženy 5ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 999 Kč
ID zboží 000117
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro ženy

Pheromone Essence pro ženy

Zapomeň na levné neúčinné feromony. Pheromone Essence oproti mnoha feromonovým produktům dostupným v dnešní době na trhu skutečně účinkuje. Je to přímo neporažený leader mezi feromony, často ceněný dokonce více než produkty obsahující směsi mnoha feromonů. Jestli si ceníš kvalitu, musíš vyzkoušet feromony Pheromone Essence. Obsahují nejsilnější lidstvu známé substance iniciující fyziologické změny v chování mužů. Tento produkt oceňuje každý, kdo měl co do činění s opravdovými feromony. Pokud je téma feromonů pro Tebe nové, PHEROMONE ESSENCE bude velmi dobrou volbou na úvod.

Jak účinkují feromony Pheromone Essence?
Pheromone Essence je založen hlavně na nejkvalitnějším Androstenonu (čistoty vyšší než 98 %), který účinně podtrhuje tvou osobnost ve společnosti jiných lidí. Když použiješ Pheromone Essence v okamžiku se stáváš centrem pozornosti. Pheromone Essence to je tekutá dominance.

Muži Tě vidí jakou silnou, atraktivní ženu, zatímco jiné ženy vůči Tobě cítí náležitý respekt. Feromony Pheromone Essence kromě toho zvětšují Tvou sebedůvěru. Po jeho použití se stáváš průbojnější a více společenskou. Pokud ráda děláš dobrý dojem a při tom se ráda bavíš, Pheromone Essence je produktem pro Tebe. Vzhledem k tomu, že feromony Pheromone Essence obsahují zkoncentrovanou dávku Androstenonu, prosím pamatujte, abyste nepřehnali používané množství, prostředek musí být používán s rozvahou.

Velmi vysoká kvalita, extrémní koncentrace feromonů ve výši 0,078 % (0.78mg/ml) zaručuje nejlepší poměr kvality a ceny. Nenech se zmýlit obsahem jednoho feromonu. Pheromone Essence navíc obsahuje dva silné feromony, nezveřejněné výrobcem, které významně navyšují účinek hlavní substance.
Jak používat feromony Pheromone Essence pro ženy
Lahvička 5ml je opatřena speciálním dávkovačem umožňujícím přilití Pheromone Essence do vlastních parfémů (maximálně 100 ml) nebo jeho použití (doporučeno) bezprostředně na pokožku nebo oděv.

POZOR! Neaplikovat více než 1-2 kapky.

Pheromone Essence je silně koncentrovaný produkt. Produkt není parfémován a neobsahuje žádné vonné přísady, kromě přirozené vůně feromonů. Velmi vydatný. Lahvička 5ml obsahuje okolo 90 kapek čisté substance a postačuje na týdny častého užívání.

Feromony Pheromone Essence pro ženy - čisté . Balení 5ml - extra silně koncentrované. Aplikujte kapátkem 1 - 2 kapky na kůži - nejlépe na krk. Nebo smíchejte se svým parfémem (max do 100ml) Pouze k zevnímu použití

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
499 Kč
Cobeco, Holandsko / Nyní nedostupné
Feromony
 
foto
777 Kč
Cobeco, Holandsko / Nyní nedostupné
Feromony pro ženy Aplikace je velmi jednoduchá pomocí ...
 
foto
159 Kč
Magnetifico / Nyní nedostupné
MAGNETIFICO - POWER OF PHEROMONES Pheromone Seduction, Allure i ...
 
foto
1090 Kč
Magnetifico / Nyní nedostupné
PHEROMONE SELECTION Kompozice plná kontrastů je jako stvořená ...
 
foto
799 Kč
Magnetifico / Nyní nedostupné
MAGNETIFICO - POWER OF PHEROMONES Pheromone Seduction, Allure i ...
 
foto
995 Kč
Magnetifico / Nyní nedostupné
PHEROMONE ALLURE Charakteristická dřevito - květinová ...
 
Reklama