Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.cz / Feromony / Erotika - feromony / Love and Desire pro muže 100ml
foto
Love and Desire pro muže 100ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 779 Kč
ID zboží 001819
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro muže

Love and Desire pro muže

NEJÚČINĚJŠÍ NA TRHU! BESTSELLER!! DOPORUČUJEME

V amerických výzkumech provedených na objednávku populárního časopisu "Beauty" získaly tyto feromony PRVNÍ místo v kategorii "nejpřitažlivější vůně" a získal první cenu čtenářů. Díky tomu můžete mít 100 % jistotu, že feromony Love & Desire jsou nejúčinnější a nejpopulárnější ze všech dostupných na trhu. Feromony Love & Desire jako jediné na světě obsahují následující dvě složky: androsteron i androstadienon.

Proč jsou feromony Love & Desire tak účinné?
S.exuální přitažlivosti je možné dosáhnout díky využití produktů založených na jednotlivém feromonu. Ovšem výzkumy dokázaly, že za osobní kouzlo neodpovídá výlučně jedna složka. Abychom přirozeným způsobem přitahovali jiné osoby, lepším řešením je současné použití mnoha feromonů. Produkty Love & Desire, jejichž mají ve složení mnoho feromonů, nejen umocňují stupeň s.exuálního vzrušení, ale rovněž tvoří pozitivní auru okolo osoby, která je použila. To má vliv na způsob jejího přijímání mezi cizími, jakož i známými lidmi.

Odpovídající vyvážení jednotlivých feromonů v produktech Love & Desire ovlivňuje konkrétní proměnu osoby, s níž hovoříš. Androstenon má vliv na zdůraznění mužnosti a s.exuality. Přísada androstenolu a androsteronu navodí stupeň přátelskosti a důvěry. 

Víte, proč někteří průměrní muži mají ty nejpřitažlivější ženy?
Parfemované feromony Love & Desire obsahují jako jediné na trhu 4 druhy feromonů: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Feromony Love and Desire pro muže, je pečlivě vytvořený feromonový produkt, který vám pomůže stát se přitažlivým pro každou ženu. Pomůže vám přiblížit se k ženě vašich snů a získat si její přízeň! Toto přírodní afrodisiakum se skládá s čistých lidských feromonů obohacených o vzrušující a svěží vůni. Tato kombinace dovede dívky a ženy doslova k šílenství! Brzy zaznamenáte vzrůstající zájem druhého pohlaví a vaše sebevědomí bude tak silné jako niky předtím.

PROVĚŘME, ZA CO JSOU ODPOVĚDNÉ 4 SLOŽKY FEROMONŮ LOVE&DESIRE

Androstenol - mladistvá vitalita
Jeho název pochází ze sloučeniny 5a-androst-16- n-3a-ol. Má tak silný účinek, že byl nazván demoralizátorem. Člověk jej produkuje výlučně v období dospívání. Jejich přítomnost byla zjištěna v moči mužů v množství 1mg/den (50ng/den v potu). Jeho hladina je vyšší u dominantních mužů, čili jedinců těšících se úspěchem u žen. Podle mnoha autorů je atraktantem pro ženy a zároveň repelentem pro muže. Avšak androstenol účinkuje na obě pohlaví, navíc má sociální význam, jelikož usnadňuje navazování kontaktů a udržování soudržnosti skupin. Ženy jsou zvláště citlivé na jeho vůni ve věku 20 - 50 let. Může účinkovat zároveň na muže jako i ženy.

Androstenon - dominance a autorita
Chemická sloučenina: 5a-androst-16-en-3-on. Je produktem oxidace androstenolu. Produkován hlavně muži. Jedinec, který uvolňuje více androstenonu odstrašuje své rivaly pokoušející se získat jeho vyvolenou. Je podstatou agrese a dominance u mužů. Je dokázáno, že osoby ve výkonu trestu ve vězení měly značně více této substance v porovnání s jinými lidmi. Tímto prostředkem jsou postřikována obtížně prodejná místa v kinech, divadlech apod. Bylo vypozorováno, že ženy mnohem častěji i sedají na místa, na nichž se vyskytoval androstenon. Muži se těmto místům přímo vyhýbají. Používají feromony, aby vzbudili větší respekt a dominanci.

Androsteron - dominance a autorita ještě jednou
Chemická sloučenina 5a-Androstan-3a-ol-17-one. Je přijímán jako více mužský. Androsteron vyvolává efekt dominace, bez viditelných efektů agrese, jaké vznikají po užití Androstenonu. Vytváří rovněž auru bezpečí, která bývá tradičně zjišťována u tzv. klidných samců alfa. Androsteron je kromě toho katalyzátorem. Tudíž zvětšuje a urychluje účinek výše popsaných. Je dokázáno, že se díky němu efektivita účinku feromonů zvětšuje až o 20 %!

Androstadienon - pozornost a intimita
Mnoho zdokumentovaných výzkumů o tomto feromonu (chemická sloučenina delta 4,16-androstadien-3-one) prokazuje, že účinkuje velmi specifickým způsobem na aktivitu mozku žen. Ovlivňuje růst pozornosti, chápání, proměňuje náladu. Je dokázáno, že mírní PMS - syndrom předmenstruačního napětí! Zvětšuje stupeň intimity a komfortu a ovlivňuje růst citlivosti. Byl nazván "feromonem lásky", vzhledem k reakcím, jaké vzbuzuje u žen, a jeho užitečnosti v intimních partnerských situacích.

U feromonů Love and Desire si PAMATUJ !
Není důležité, zda jsi žena, nebo muž. Není důležité, zda jsi osoba samotná, nebo přebýváš v trvalém svazku. Není důležité, zda trávíš čas v klubu, nebo přebýváš doma. Není důležité, zda preferuješ přátelské setkání, nebo práci do pozdních hodin. Vhodné, silně zkoncentrované feromony účinkují na každého, bez výjimky.

Přestože to může znít nevěrohodně, značkové produkty založené na feromonech způsobí, že: - vzroste obrat ve Tvé firmě - nezávisle na tom, jakou pozici zastává - zájem o Tvou osobu značně vzroste a lidé se k Tobě konečně budou chovat s náležitou úctou - probudíš city partnerky, nebo partnera způsobem, jaký jsi do té doby ještě nepoznal, roznítíš s.exuální vzrušení až k hranicím jeho možností! 

Jak voní Love & Desire pro muže?
To je vůně nesoucí v sobě energii a svobodu. Způsobuje, že muži, kteří ji nosí, se cítí výjimeční, touží po dobrodružství a riziku. Je obdařen svěžím, čistým, elektrizujícím a smyslným teplem. Vůně se skládá z vonných tónů: grapefruit, list břízy, cypřiš, šalvěj, wetiwer, pačule. Vhodný pro muže v každém věku.

Protože je to vůně, která neobyčejně přitahuje. V podvědomí pracuje rychlé vzrušení, které příznivě ovlivňuje vytvoření erotické nálady. Vynucuje si lásku a sympatie. Od této doby nebudeš moci utéct před vášnivými pohledy žen plných touhy. Dokonce, i když jsi nesmělý, přesto budeš mít úspěch v každé situaci.

Feromony Love and Desire pro muže - parfémované . Balení 100ml. Aplikujete stisknutím pumpičky na kůži, zápěstí nebo oblečení. Pouze k zevnímu použití!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
779 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Feromony a afrodisiakum Love and Desire pro ženy NEJÚČINĚJŠÍ ...
 
foto
659 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Feromony Love and Desire (pro ženy) Feromony jsou opatřeny ...
 
foto
659 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Feromony Love and Desire (pro muže) Feromony jsou opatřeny ...
 
Reklama