Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.cz / Feromony / Erotika - feromony / Love and Desire pro ženy 100ml
foto
Love and Desire pro ženy 100ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 779 Kč
ID zboží 001820
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro ženy

Feromony a afrodisiakum Love and Desire pro ženy

NEJÚČINĚJŠÍ NA TRHU! BESTSELLER!! 

Feromony Love & Desire jsou tak účinné! Ptáte se proč?
S.exuální přitažlivosti je možné dosáhnout díky využití produktů založených na jednotlivém feromonu. Ovšem výzkumy dokázaly, že za osobní kouzlo neodpovídá výlučně jedna složka. Abychom přirozeným způsobem přitahovali jiné osoby, lepším řešením je současné použití mnoha feromonů. Feromony Love & Desire, jejichž mají ve složení mnoho feromonů, nejen umocňují stupeň s.exuálního vzrušení, ale rovněž tvoří pozitivní auru okolo osoby, která je použila. To má vliv na způsob jejího přijímání mezi cizími, jakož i známými lidmi. 

 Odpovídající vyvážení jednotlivých feromonů v produktech Love & Desire ovlivňuje konkrétní proměnu osoby, s níž hovoříš. Androstenon má vliv na zdůraznění ženskosti a se.xuality. Přísada androstenolu a androsteronu navodí stupeň přátelskosti a důvěry.

 Víte, proč některé průměrné ženy mají ty nejpřitažlivější muže?
Parfemované feromony Love & Desire obsahují jako jediné na trhu 4 druhy feromonů: androstenol, androstenon, androsteron i androstadienon. Feromony Love and Desire pro ženy, jsou pečlivě vytvořený feromonový produkt, který vám pomůže stát se přitažlivou pro každého muže. Pomůže vám přiblížit se k muži vašich snů a získat si jeho přízeň! Toto přírodní afrodisiakum se skládá s čistých lidských feromonů obohacenou o vzrušující a svěží vůni. Tato kombinace dovede muže doslova k šílenství! Brzy zaznamenáte vzrůstající zájem druhého pohlaví a vaše sebevědomí bude tak silné jako niky předtím.

PROVĚŘME, ZA CO JSOU ODPOVĚDNÉ 4 SLOŽKY FEROMONŮ LOVE&DESIRE

Androstenol - mladistvá vitalita
Jeho název pochází ze sloučeniny 5a-androst-16- n-3a-ol. Má tak silný účinek, že byl nazván demoralizátorem. Člověk jej produkuje výlučně v období dospívání. Jejich přítomnost byla zjištěna v moči mužů v množství 1mg/den (50ng/den v potu). Jeho hladina je vyšší u dominantních mužů, čili jedinců těšících se úspěchem u žen. Podle mnoha autorů je atraktantem pro ženy a zároveň repelentem pro muže. Avšak androstenol účinkuje na obě pohlaví, navíc má sociální význam, jelikož usnadňuje navazování kontaktů a udržování soudržnosti skupin. Ženy jsou zvláště citlivé na jeho vůni ve věku 20 - 50 let. Může účinkovat zároveň na muže jako i ženy. Ve feromonech pro ženy je ho dvakrát více.

Androstenon - dominance a autorita
Chemická sloučenina: 5a-androst-16-en-3-on. Je produktem oxidace androstenolu. Produkován hlavně muži. Jedinec, který uvolňuje více androstenonu odstrašuje své rivaly pokoušející se získat jeho vyvolenou. Je podstatou agrese a dominance u mužů. Je dokázáno, že osoby ve výkonu trestu ve vězení měly značně více této substance v porovnání s jinými lidmi. Tímto prostředkem jsou postřikována obtížně prodejná místa v kinech, divadlech apod. Bylo vypozorováno, že ženy mnohem častěji sedají na místa, na nichž se vyskytoval androstenon. Muži se těmto místům přímo vyhýbají. Užívají feromonů, aby vzbudili větší respekt a dominanci. V feromonech pro ženy je ho dvakrát méně.

Androsteron - dominance a autorita ještě jednou
Chemická sloučenina 5a-Androstan-3a-ol-17-one. Androsteron vyvolává efekt dominace, bez viditelných efektů agrese, jaké vznikají po užití Androstenonu. Vytváří rovněž auru bezpečí, Androsteron je kromě toho katalyzátorem. Tudíž zvětšuje a urychluje účinek výše popsaných. Je dokázáno, že se díky němu efektivita účinku feromonů zvětšuje až o 20 %!

Androstadienon - pozornost a intimita
Mnoho zdokumentovaných výzkumů o tomto feromonu (chemická sloučenina delta 4,16-androstadien-3-one) prokazuje, že účinkuje velmi specifickým způsobem na aktivitu mozku mužů. Ovlivňuje růst pozornosti, chápání, proměňuje náladu. Je dokázáno, že mírní PMS - syndrom předmenstruačního napětí! Zvětšuje stupeň intimity a komfortu a ovlivňuje růst citlivosti. Byl nazván "feromonem lásky", vzhledem k reakcím, jaké vzbuzuje u žen, a jeho užitečnosti v intimních partnerských situacích.

U feromonů Love and Desire si PAMATUJ !
Není důležité, zda jsi žena, nebo muž. Není důležité, zda jsi osoba samotná, nebo přebýváš v trvalém svazku. Není důležité, zda trávíš čas v klubu, nebo přebýváš doma. Není důležité, zda preferuješ přátelské setkání, nebo práci do pozdních hodin. Vhodné, silně zkoncentrované feromony účinkují na každého, bez výjimky.

Přemýšlej! zájem o Tvou osobu značně vzroste a muži se k Tobě konečně budou chovat s náležitou úctou - probudíš city partnerky, nebo partnera způsobem, jaký jsi do té doby ještě nepoznal, roznítíš s,exuální vzrušení až k hranicím jeho možností! 

Jak voní Love & Desire pro ženy?
To je s,exy vůně ovoce a květů pro rozhodné a nezávislé ženy, které mají svůj styl, vědí, co chtějí, a neváhají toho dosáhnout. Je to velmi ženská vůně: smyslná, rafinovaná, silná, horoucí, agresivní a nepokorná. Je to provokace, fascinace, odmítnutí, vášeň, ale nikdy lhostejnost. Vůně se skládá z vonných tónů: černý rybíz, hruška, italská klementinka, pomeranč, květ zázvoru, semena ibišku, freesia, kalifornské cedrové dřevo, vanilka. Vhodný pro ženy v každém věku.

Protože je to vůně, která neobyčejně přitahuje. V podvědomí pracuje rychlé vzrušení, které příznivě ovlivňuje vytvoření erotické nálady. Vynucuje si lásku a sympatie. Od této doby nebudeš moci utéct před vášnivými pohledy mužů plných touhy. Dokonce, i když jsi nesmělá, přesto budeš mít úspěch v každé situaci.

Feromony Love and Desire pro ženy - parfémované .

Použivání jednoduché:  Aplikujete stisknutím pumpičky na kůži, zápěstí nebo oblečení. Pouze k zevnímu použití

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
659 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Feromony Love and Desire (pro ženy) Feromony jsou opatřeny ...
 
foto
779 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Love and Desire pro muže NEJÚČINĚJŠÍ NA TRHU! BESTSELLER!! ...
 
foto
659 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Feromony Love and Desire (pro muže) Feromony jsou opatřeny ...
 
Reklama