Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
http://www.touha.cz / Feromony / Erotika - feromony / Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml
foto
Miyoshi Miyagi. PURE pro muže 50ml
Zařazeno do kategorie:
Erotika - feromony
Výrobce, příp.dovozce:
Se-xyLife
Skladová dostupnost:
Nyní nedostupné
Cena 999 Kč
ID zboží 000548
 
Sdílet produkt:                

Související hesla:
Afrodisiaka, Erotické pomůcky, Erotika, Feromony, Touha

Parametry:
Pro muže

Miyoshi Miy. PURE pro muže

Nové unikátní feromonové produkty Miyoshi Miyagi vznikly skloubením tradiční japonské kultury parfémů s nejnovějšími poznatky z biochemie. Vznikly tak produkty s přitažlivou vůní a ohromujícím účinkem. Unikátní složení je založeno především na specifické kombinaci feromonů (Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol), které ač samy o sobě necítíte, tak jsou silně podvědomě vnímány lidmi, kteří Vás obklopují.

PURE LINIE - jsou prvotřídní, čisté, silně koncentrované feromony. Patři mezi ty nejkvalitnější na trhu a přitom za příznivou cenu. Skloubením nejnovějších studií vlivu feromonů na lidskou se.xualitu a posledních poznatků z biochemie byl vytvořen produkt, který pomůže každému muži stát se magicky přitažlivým pro každou ženu. Kromě feromonů Androstenol, Androstenon and Alpha-Androstenol obsahují tyto produkty další exkluzivní Miyoshi Miyagi přísady, které ve vzájemné kombinaci vytvářejí tak jedinečný a účinný produkt.

Bezvonné, čisté, koncentrované feromony pro muže. Praktické balení 13ml v malé lahvičce, která se Vám pohodlně vejde do kapsy. Aplikujete stisknutím pumpičky na kůži, zápěstí nebo oblečení. Můžete používat v kombinaci se svým oblíbeným parfémem. Pouze k zevnímu použití!

Obrázky:

foto 

Související produkty:

foto
699 Kč
Se-xyLife / Nyní nedostupné
Miyoshi Miyagi PURE pro ženy Nové unikátní feromonové ...
 
Reklama