Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Push Up Bust - 30tbl
Kategorie :
Zdraví - Doplňky stravy a vitamíny
Výrobce :
Cobeco, Holandsko
Dostupnost :
Na dotaz
Cena s DPH: 880 Kč
Položku č. 001998
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Dekolt, Prsa, Push-up, Větší prsa, Zvětšení poprsí, Ňadra, Poprsí

Parametry:
Tablety / Kapsle, Rychlý účinek

Push Up Bust - tablety

Složení: Sereona repens, Foenum graecum, Foeniculum vulgare, Cuminum Cyminum, Cnicus Benedictus, Angelica Sinensis, Capsicum frutescen.

Užívání : 2 x denně 1 tableta s dostatečným množstvím vody. 

Upozornění : není určen ženám v průběhu těhotenství a kojení. Nebyli prokázány žádné vedlejší účinky. Vyrobeno v zemi EU. Byliny obsažené v této směsi jsou považovány za bezpečné a byly běžně používány po mnoho desetiletí.  Tablety by se neměli používat spolu s léky. Lze užívat s jakoukoli antikoncepcí.   


OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!


Galerie:

foto 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001998 Push Up Bust - 30tbl

 
Přeposlat tuto položku č. 001998 Push Up Bust - 30tbl na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama