Kliknutím zavřít
Kliknutím zavřít
Reklama
foto
Bust Booster 100ml
Kategorie :
Zdraví - krémy, gely, masti atd. pro zdraví
Výrobce :
Cobeco, Holandsko
Dostupnost :
Na dotaz
Cena s DPH: 888 Kč
Položku č. 001994
 
Sdílet tuto položku:                

Přiřazená související hesla:
Dekolt, Erotika, Prsa, Push-up, Výprodej - poslední kusy, Větší prsa, Zvětšení poprsí, Ňadra, Poprsí

Parametry:
Gely

Bust Booster

Aplikace : vymáčknout malé množství gelu do rukou a vmasírovat přímo na prsa krouživým pohybem, které začíná ve spodní části postupem nahoru. Pokračovat v masírování tak dlouho dokud se gel plně vztřebá. Efekt trvá po dobu asi 6 hodin. Neaplikujte více jak 3 x denně.

Upozornění : Skladovat na suchém místě v pokojové teplotě mimo dosah dětí. Nepřekračovat doporučenou denní aplikaci. Není určen ženám v průběhu těhotenství a kojení. Použití, až od věku 17 let. Před použitím tohoto gelu naneste malé množství na vaše předloktí. Dojde-li k zčervenání pokožky, svědění přestaňte jej používat.


OMLUVA: Na tomto místě jste byli zvyklí najít popis nabízeného produktu, jeho účinky na Vaše zdraví. Omlouváme se, že tomu tak není. Od 14.12. 2012 platí totiž nové nařízení komise EU č. 432/2012, kterým se zřizuje seznam schválených zdravotních tvrzení při označování potravin. Toto nařízení zásadně mění možnosti použít všeobecně známé informace u bylin a vitamínů. Je povoleno použít pouze zdravotní tvrzení posouzená Evropským vědeckým poradním orgánem (EFSA), který hodnotil účinky potravin a živin na naše zdraví. Pozitivní účinky složek dle jejich složení mohou zákazníci najít přímo v samotné vyhlášce, po kliknutí na odkaz: Seznam schválených zdravotních a samotné znění NAŘÍZENÍ KOMISE EU č. 432/2012 o zdravotních tvrzeních Děkujeme za pochopení!

Galerie:

foto 

Související:

foto
450 Kč
Cobeco, Holandsko / Na dotaz
Push-up cream (pevná prsa) Aplikace: Aplikujte na prsa 1 x ...
 
Zaslat dotaz operátorovi: (položky označené * jsou povinné)
    

 
Sledovat cenu produktu č. 001994 Bust Booster 100ml

 
Přeposlat tuto položku č. 001994 Bust Booster 100ml na Váš email nebo email kamaráda, přítele apod., který by o ni mohl mít zájem.
Využijete-li tuto službu získáte mailem dárek 
Reklama